שופיפיי - סקירת Shopify

שופיפיי - סקירת Shopify


ישנן הרבה אפשרויות להפעלת חנות מקוונת - שופיפיי הוא All-in-One פתרון מסחר כי השתמשתי להריץ מספר חנויות מקוונות מאז 2009 (ראה תוכניות התמחור שלהם כאן). הנה סקירת שופיפיי שלי - עם 6 יתרונות 6 וחסרונות של שימוש שופיפיי עבור החנות המקוונת שלך.

אבל קודם, קצת intro. יש הרבה כי נכנס מפעיל חנות מקוונת, והבחירה של פלטפורמה שלך יכולה להיות בדיוק כמו גדולה של השפעה על העסק שלך, כמו בחירת בניין או מיקום עבור חנות פיזית. זה לא סוף כל העסק - אבל זה בהחלט יכול לעשות או לשבור את העסק שלך - והוא יכול גם להרחיב ההזדמנות שלך או קשה פיקת ברך העסק שלך.

Shopify הוא חלק מקבוצה של פתרונות מסחר Turn-Key המספק כל מה שאתה צריך מקצה לקצה (מינוס המוצר ועסקים וידע) להתקנה להתחיל למכור את המוצר שלך (ים) האחרונים בעולם בניגוד לך לשים את כל החלקים יחד עצמך (ראו התוכניות של Shopify כאן).

זה בערך כמו שכירת קבלן בכלל לבנות את הבית שלך, על היותו קבלן ושכר קבלני משנה בעצמך. אתה עדיין בשליטה, אבל נתת הקבלן הכללי להשתמש המומחיות שלהם כדי להפוך את הפרויקט לקרות.

ישנם יתרונות וחסרונות לכל הגישה - וזה מה נכנסנו. אבל בעצם יודעים Shopify מתחרה בעיקר עם BigCommerce ו Volusion - כל שלושה מהם לספק פתרונות מסחר Turn-key, אשר בתורו מתחרה עם פתרונות שאינם סוהר (כמו הגדרת חנות משלך עם וורדפרס).

Shopify יש גם פונקציונלי "לקנות כפתור" שמאפשר לכם להשתמש Shopify כמו נקודת המכירה (POS) / אפשרות מלאה - ולתת ללקוחות לחצו כדי לקנות את המוצרים שלך בכל מקום באינטרנט (Pinterest, פייסבוק, בלוג WordPress, Tumblr, וכו '). אני אחפש פחות באותה - ועוד על חבילת ההפצה המקוונת המלאה של Shopify. אתה יכול לקבל את הכפתור לקנות רק כחלק התכנית לייט, אבל היא מתחרה עם PayPal ולא באופציות חנות מקוונות מלאות.

הגיוני? מגניב. בואו לצלול לתוך סקירת Shopify זה.

יתרונות של שימוש Shopify


הנה מה מצאתי להיות מקצוענים של שימוש Shopify - לא רק בהשוואה BigCommerce ומתחרים אחרים, אלא גם פתרון מסחר אלקטרוני הכולל.

אחד האתגרים של הפעלת חנות מקוונת הוא כי יש לך צורכים כפולים מן האירוח שלך: אתה צריך את זה כדי להיות צורח מהיר ואתה צריך את זה כדי להיות בטוח סופר אם אתה עיבוד כרטיסי אשראי.

עבור כל עשיריית תוספת של שני כי לקוח מחכה הדף שלך לטעון הוא שני כי הם עלולים גם מאוד לעזוב וללכת המתחרים שלך. למעשה, רוב המחקרים מראים כי אנשים יחכו רק עד 4 שניות עבור אתר לטעון לפני שעזב - וזה מקבל עוד יותר עבור אתרי מסחר אלקטרוניים.

מצד השני, אתה גם צריך מסלול כרטיסי האשראי של הלקוח שלך באמצעות שכבות נוספות של אבטחה להישאר כרטיסי PCI התואם ולעבד אשראי. חנויות רבות למיקור חוץ תשלומי ספק צד שלישי (כגון PayPal או ארנק Google), אך גם הקשר הזה יכול להיות האטה אם החנות שלך אינה מוגדרת נכונה.

פתרון All-in-One כמו Shopify מאפשר לך לכבות את הצד הזה של העסק לידי המקצוענים ופשוט לתת להם לדאוג האקרים, במטמון, ציות, ומגוון רחב של בעיות שמגיעות עם אירוח חנות מקוונת.

וזה דבר אחד שמצאתי Shopify לעשות טוב במיוחד: לשמור את האתרים שלהם לצרוח מהר, ולשלב עם ספקי תשלום היטב, כך שאתה יכול תמיד מקבל תשלום, ולקוחות לא מחכים הדף שלהם כדי לטעון.

אם אתה בונה פתרון המסחר האלקטרוני שלך או קניות עבור פתרון All-in-One, מקבל את כל החלקים של חנות מקוונת יחד באמת יכול להיות קצת מאתגר.

בטח, אתה יכול להפשיט את העצמות החשופות עד שיש מוצר כדי לקנות, ומאפשר מישהו לשלם ולתת לך את המידע שלהם - אבל לעשות את זה נכון - אתה הולך רוצה תכונות אחרות על גבי.

אתה הולך רוצה תשלומים משולבים; אתה הולך רוצה דרך קלה להוסיף ולהסיר מוצרים; אתה הולך רוצה להיות מסוגל להתאים אישית את המראה של החנות שלך; ואתה בהחלט הולך רוצה להיות מוצק, קל ליישם Analytics כדי לעקוב אחר כל דבר (משהו Volusion מקשה ליישם).

בכל פעם שאני צריך לרוץ לחנויות עבור לקוחות או את עצמי בעבר, Shopify היה כל מה שהייתי צריך להפעיל חנות מקוונת מדהימה - בלי כלכלה בגרוש שדרוגים או שמאלה לייבוש ללא תכונת מפתח.

תמיכת לקוחות מעולה
תמיכת לקוחות Shopify שיחות לבדיקת Shopify


כשאני בניגוד חוויותיי בין בניית חנות מסחר עצמי (עם משהו כמו וורדפרס + WooCommerce) ולהפעיל אותו עם משהו כמו Shopify - תמיכת לקוחות היא אחת הסיבות העיקריות שלי ללכת עם משהו כמו Shopify.

כאשר אתה בונה אותו ולהפעיל אותו עצמך - אין לך למי לפנות, למעט מפתחי $$$ ולעתים קרובות פורומים מקוונים להגיב. עם Shopify - אתה מקבל answers..fast. וכל החוויות תמיכת הלקוחות שלי עם Shopify כבר ממש מהר, נכון, מועיל - משני מפתח ופרספקטיבה בעל החנות.

יש להם מסד נתונים ענק של שאלות נפוצות, דוא"ל / צ 'אט תמיכה ... ותמיכה טלפונית - עם נציג אמיתי, ידע בצד השני.

כאשר אתה מתמקד פעל החנות המקוונת שלך - רשת ביטחון זו של תמיד שיש מישהו בגבכם עם תשובות היא בעצם שווה את המחיר המנוי Shopify לבד. ובנקודה זו Shopify זורחת במיוחד.

שיווק


מה טוב היא חנות מקוונת אם אתה לא יכול להגיע לאף אחד להופיע? זה מה השיווק הוא - וגם זה משהו Shopify באמת מצטיין. Shopify אינו מציע את כלי השיווקיים המפואר על פני כדור הארץ (כחלק החבילה הראשית - הם מציעים יותר בשוק האפליקציות) - אבל הם כוללים את העיקרים - והם לוודא שהם עושים את העיקרים ממש טובים. לדוגמה, SEO:

קטגורית שופיפיי ועורך תוכן מוצרים

עבור קמפיינים שיווקיים (כגון דואר אלקטרוני, AdWords, וכו '), Shopify מאפשר לך במהירות ובקלות ליצור דפי נחיתה, המהווה גורם מבדל עיקרי בין אחרים All-in-one פלטפורמות (וכמה פלטפורמות DIY).

ובשביל SEO - Shopify יוצר 100% לסריקה, קוד נקי. הם מאפשרים תגי כותרת מותאמת אישית, ואת תיאורי meta (ראה צילום מסך) - אפילו על אוספים, בנוסף חיוניים נוספות כמו החיפוש Console, Sitemaps, ומניעת הדוב באג הרב השנתי מסחר ... תוכן משוכפל (עבור גיקים SEO, הם משתמשים canonicals) .

אם אתה מחפש פתרון All-in-one פלטפורמה שעושה שיווק טוב עבור SEO, AdWords, וכל דבר אחר בשרוול - Shopify הוא בחירה מצוינת מניסיוני.

אפשרויות עיצוב סקירת Shopify

אני חושב כי פלטפורמות אינטרנט טובות צריכות תמיד להציע לפחות 3 רמות של התאמה אישית: ראשון, זה צריך להיראות בסדר מהקופסה; שני, זה צריך להיות improvable בקלות מבלי להעסיק מעצב גרפי מקצועי או מפתח.

וורדפרס היא דוגמא טובה לכך - זה נראה נהדר מחוץ לקופסא; יש לו טונות של ערכות נושא מותאמות אישית, כי אתה יכול לקנות וליישם; אבל יש לו גם את היכולת להחזיק בחרב מעצב מקצועי כדי ליצור אתר אינטרנט באמת מתקדם.

יש Shopify היכולת הזו גם כן, ואני נותן מקצוען ענק Shopify בשביל זה. Shopify בורח מערכת הנושא. יש בו נושאים בחינם ארוזים מהקופסה לבחירה, ומגוון רחב של נושאים שהותקנו לרכוש דרך השוק שלהם. בנוסף, כפי שניתן לראות בצילום המסך למעלה, Shopify עושה מערכת הנושא שלה זמינה, כך מעצב או מפתח יכול להתאים אותה וליצור כל סוג של חנות אתה רוצה - אם אתה בוטיק נישה זעיר או מפעל בעלות של מיליון דולרים .

אם אתה רק מתחיל, אתה יכול להסתפק רק בסדר עם נושא חינם ולשדרג כפי שאתה יכול להצדיק / צריך את זה.

Shopify מגיע עם טונות של תכונות מובנות, אבל לא פלטפורמה יכולה להכיל את כל התכונות הדרושות על ידי storeowners - כך Shopify לקח דף מפייסבוק, אפל, אנדרואיד, והחלה App Store.

Shopify מספקת את הפלטפורמה ואת כל תכונות הליבה, ומאפשרת למפתחים להציע מוצרים התמחו-יתר כי תוסף בצורה חלקה לפלטפורמה של Shopify.

חלקם בתשלום וחלקם בחינם. אפליקצית Chimpified היא הדוגמא האהובה עליי אף. לא כל קמעונאים צריכים או לעשות שיווק בדוא"ל, אבל כמה אוהבים את זה. זה לא תכונת ליבה של Shopify - אבל MailChimp (חברת שיווק בדוא"ל מדהימה) בנה אפליקציה משלבת MailChimp בצורה חלקה עם Shopify. זה בחינם, ונורא.

עם להגדיר את זה - אתה לא צריך לדאוג לגבי מציאת מפתח בכל פעם שאתה רוצה תכונה מסוימת, כי זה כנראה ב- App Store ... ויהיה הרבה יותר זול ויפעל בדיוק כפי שפורסם.

בנוסף, בשנת 2016 Shopify השקיע באמת הכפתור לקנות שלהם. מצד אחד, זה קצת מבלבל למכור מוצר נפרד מהאתר שלך. מצד השני, זה מוסיף המון גמישות עבור מותגים שיש להם נוכחות בכל רחבי האינטרנט - ולא לסוחרים, כי פשוט לא רוצים התקנת חנות מקוונת מלאה על תחום.

לא כל הפלטפורמות יש סולם כדי למשוך את זה בצורה נכונה, אבל Shopify עושה - ויש להם צוות פיתוח עסקי שעובד במיוחד על פיתוח יישומים חדשים והבאת יזמים חדשים כדי לפתור בעיות. את App Store הוא מקצוען ענק בשבילי עם Shopify.

וחסרונות של שימוש Shopify

אם כי לא כל פלטפורמה מושלמת, וסקירה Shopify לא תהיה שלמה בלי כיסוי והחסרונות של השימוש Shopify עבור חנות מקוונת. בואו לצלול לתוך 6 והחסרונות של השימוש Shopify עבור מסחר אלקטרוני.

תמחור


תמחור Shopify לבדיקת Shopify (2016)

אם יש לך חנות מקוונת קטנה - Shopify הולך להיות יקר יותר BigCommerce בהתחלה, ולקבל יותר זול כמו שאתה לגדול. התמרוץ הוא לא ההבדל 5 $ - זה דמי העסקה כי האשמות Shopify (העומדים בראש של כל עדכון כרטיס אשראי). הם מצדיקים זאת תוך שהוא מציין כי הם נעלמים כמו שאתה לגדול - אבל זה עדיין מייצג קצת חסם כניסה Shopify.

הם לשפר חלק מהתמחור ידי המציע את האפשרות "התחל" ב 14 / mo $ - אבל לי את דמי העסקה בא ממני כמו קון של שימוש Shopify, במיוחד לאור העובדה שאתה לא יכול להיות בטוח לגבי נפח או רווחיות המכירות שלך בתחילת .

אם אתה רוצה חנות מקוונת קטנה - ותכנית להישאר קטן, אז אולי כדאי לך גם לבדוק BigCommerce (פשוט לא הולכים עם Volusion בגלל בעיות Analytics שלהם). אבל חוץ מזה, זה לא מפיל את העסקה עבור רוב בעלי החנות המקוונת - אבל הוא con להיות מודעים ולתכנן.

בשנת 2014, Shopify יש מחדש את התמחור שלהם עולים בקנה אחד עם מודלים עסקיים חדשים בתעשייה. כדי לשים את התמחור שלהם בהקשר ולעזור לך להחליט בין מתחרים (כמו Bigcommerce - סקירה כאן או Volusion - סקירה כאן), הנה סקירה של 4 אלמנטים של תמחור כדאי לשקול.

ראשית, המחיר החודשי שלך - המחיר מהדבק שאתה משלם כל חודש עבור רמה מסוימת של תכונות. תוכניות של Shopify להתחיל עם תוכנית לייט ב 9 $ דולר לחודש וללכת משם, למשל. אבל שים לב כי תכנית Lite היא רק עבור מוכרים כפתורים לקנות. באמת, הייתי אומר כי Shopify מתחיל ב 29 $ / מו ועולה.

שנית, דמי עסקת פלטפורמה שלך - את תוספת האגרה שאתה משלם כדי פלטפורמה כאחוז ממכירות. Shopify המשמש להטענה אלו על כל תוכניותיהם, אבל כבר לא עושה. אתה צריך לשים לב אלה, כאשר בעיטתו-השוואה.

הדמים שלישיים, כרטיס אשראי שלך - אלה היו אמורים להיות סטנדרטיים למדי - ועל פי רוב הם עדיין. עם זאת, Shopify לאחרונה להקים רשת קופה & עיבוד משלהם, כך שאתה לא צריך לעבור מעבד צד 3. כלומר, דמי ללכת Shopify ולא במעבד כמו PayPal או Authorize.net. זה יכול להיות מבלבל, יש כמה בעיות נעילה לשקול עם Shopify. אבל להיות בטוח שלך משווים תפוחים לתפוחים.

הרביעית, התוספת על עמלות שלך - אלה הם אפליקציות צד 3, תוספים או פיסות תוכנה שאתה יכול לרכוש לעשות החנות שלך טוב יותר. בדרך כלל אלה הם רכישות חד פעמיות, אבל לפעמים הם בורחים דמי עסקה. יש Shopify חנות אפליקציות ענקית. רבים הם בחינם, אך חלקם בתשלום. הקפד תקציב אלה בעת תכנון החנות שלך.

התמחור הוא "קון עם אזהרה" עבור Shopify. נבנו כרטיסי אשראי & ללא דמי עסקה הם ענקיים, אבל מחיר חודשי & תוספת על דמי יכול להוסיף למעלה. בעיקרון, Shopify הוא יקר במעט Volusion & מעט זול יותר מאשר Bigcommerce ככלל (אבל שוב, הכל תלוי תשלומים, היישומים, וכו '). ההבדלים במחיר קרובים מספיק, כי אתה צריך להיות השוואה מבוססת על תכונות ושירות.

Shopify, כמו בכל הפלטפורמות מתארחות, הולך להיות חודש יקר יותר בעקביות החודש מאשר בחנות עצמית ארח אתה מפעיל את עצמך. עם זאת, חנויות עצמיות מארח (כמו וורדפרס + WooCommerce) נוטות להיות בעלי באמת $$$ פיתוח צריך מדי פעם - במיוחד אם אתה מפעיל את תכנית התקנה גדולה.

אם יש לך קצת ידע טכני כיצד וחנות קטנה, תמחור Shopify יהיה יקר. אם אתה רוצה להתמקד בניהול ושיווק החנות שלך (ומעדיף ידוע עלויות חודשיות), אז התמחור של Shopify יהיה למעשה מקצוען.

פריצה סביב התאמה אישית
מסך עריכת Shopify עבור Shopify סקירה (2016)


עשיתי הנקודה מוקדם יותר באותו מקצוען של Shopify הוא שזה נראה טוב מהקופסה, יש ערכות נושא מותאמים אישית זמינות, ויש לו את היכולת לבצע התאמה אישית מלא על ידי מעצב מפתח /.

עכשיו אל האסיר של התקנת ההתאמה האישית שלהם - הם משתמשים התקנה ייחודית אישית הנושאים שלהם לעומת שימוש במשהו כמו PHP עבור התבניות שלהם. זהו יתרון עצום במובנים מסוימים, אבל עבור מישהו שאוהב לצבוט את הדברים מבלי לעשות התאמה אישית מלאה על, זה יכול להיות מעצבן.

אני רגיל tweaking תבניות וורדפרס כי הם ב- PHP - שהינה שפה משותפת טונות של פורומי תמיכה, בעוד התקנת Shopify הנוזלית היא קצת זר לי וכל ראשון טיימרים אחרים.

זה די פשוט להרים, והם עושים להציע תמיכה מדהימה בפורומים Shopify, אבל אני עדיין מחשיב את זה קצת קון צריך להכיר נוזלי לצבוט הנושא של החנות שלי.

שיווק תוכן

פונקציונלי בלוג Shopify לבדיקת Shopify

שיווק תוכן הוא מדיום שיווקי עצום עבור מסחר אלקטרוני. אתה יכול להגביר את תנועה אורגנית, להגדיל את הנתח חברתי, להגדיל את המותג שלך, ולחנך את הלקוחות שלך. מבחינתי, בלוגי תוכנה היא חובה עבור חנות מקוונת.

Shopify מגיע עם מובנה תוכנת בלוגים ... אבל זה לא הכי גדול - במיוחד אם אתה מפונק עבור WordPress. זה עושה את העבודה, וזה טוב יותר מאשר זה האפשרויות של המתחרה, אבל הוא בהחלט משהו שאני אשמח לראות להשתפר.

ז'רגון Shopify

כל פלטפורמת מסחר אלקטרונית הולכת להיות עקומה למידה, אבל מצאתי כי Shopify יש עקומה תלולה מעט רק בגלל בז'רגון השימוש הוא מעט מעל. בין אם זה התקנת הנושא הנוזלית שלהם, באמצעות "אוספים" על פני "קטגוריות", או עריכות קטנות אחרות שונות - אני מוצא התקנת החנות שלהם להיות לא בדיוק איך הייתי להגדיר דברים.

זה לא con ענק - אך פתרונות אחרים כמו BigCommerce הם קצת יותר פשוטה עם שלהם con זה הוא השתפר הרבה כי עם שחרורו של Shopify 2 (כפי שניתן לראות בסרטון ההתקנה הראשונית להלן) "חוויית המשתמש". - אבל הוא עדיין שם.

נעל-אין משהו שהייתי חייב לכלול בביקורת Shopify שלי, למרות שזה קון עבור All-in-one המסחר בכלל. הנה העסקה - אם אי פעם תחליטו להעביר החנות שלך לפלטפורמה אחרת - זה לא הולך להיות חלק. זה עושה בחירת פלטפורמת מסחר אלקטרונית מסובכת במיוחד, כי אתה חייב לתכנן את העתיד - ולא רק לשקול עלויות עכשיו.

לדעתי, Shopify מהווה פלטפורמה מדהימה לגדול עם. יש להם הסולם, תכונות, תמיכה, ותמחור כדי לכסות אותך אם אתה חנות מותג מוצר חדשה 1 - או אם אתה רוצה להיות אמזון הבא.

עם זאת, אם היית אי פעם רוצה לעזוב, את הכי טוב שאתה יכול לקבל יהיה יצוא CSV של מידע המוצר שלך. כל השאר - נעלם. זה אותו עם BigCommerce ו Volusion, אבל זה עדיין con לשקול כאשר מחפשים פלטפורמת חנות מקוונת.

הגדרה ראשונית

האסיר האחרון של שימוש Shopify עבור החנות המקוונת שלך הוא תהליך ההגדרה הראשוני שלהם. עם שחרורו של Shopify 2 - Shopify יש בהחלט עשה ההגדרה הראשונית של החנות המקוונת שלך הרבה יותר קל - אבל זה עדיין לא צעד "רק להוסיף מים" אחר צעד. זה קל במובן מסוים, אבל אני חושב שהם oversell זה קצת. זה דורש קצת ידע טכני (במיוחד כדי לקבל את שם הדומיין הפניית כראוי).

עבור מי שקונה לתוך Shopify מצפה להיות להרוויח כסף ב 15 דקות הולך להתאכזב. הסיבה היא לוקחת קצת יותר זמן, ודורשת קצת ידע טכני הוא Shopify עושה את זה נכון, ואינו מאפשרת לך לעגל פינות - והם לא מקבלים החלטות אמיתיות בשבילך. עם זאת - כדי לאסוף את קון האחרון - הנה סיור וידאו של backend Shopify כך שאתה יכול לראות בעצמך.

סיכום סקירת Shopify

אם אתה מחפש פתרון All-in-One פתרון מסחר אלקטרוני עבור החנות המקוונת שלך, אתה מסתכל על מנת לגדול ולהוסיף מוצרים - ויש לך קצת ידע טכני, אז Shopify יהיה בכושר נהדר בשבילך.

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר זול, ואת קצת יותר קל להתקנה - אז הייתי גם לשקול BigCommerce (ראה תוכניותיהם כאן & ראה סקירת Bigcommerce שלי כאן). קח את זה חידון פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלי כאן שיעזרו לכם להחליט.

אם אתה מותג מחפש פתרון ארגוני, כתבתי על הניסיון שלי עם Shopify פלוס - הפתרון הארגוני של Shopify כאן.

אם יש לכם הערות, שאלות, או חוויות - תודיע לי על דבריו!